Danışmanlık Hizmetleri

Vadi Harita olarak günümüzün çağdaş ve dinamik mühendislik sektöründe her türlü tescile ve tasdike konu harita ve planların projelendirilmesi için hizmet sunmaktayız. Vadi Harita güven, kalite ve memnuniyeti kendisine ilke edinmiştir. Üstelendiğimiz sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek adına kaliteden ödün vermiyoruz. Büyük mücadelelerimiz ile edindiğimiz deneyimler sayesinde bu sektörde tercih edilmeyi başardık.

Vizyonumuz

Vadi Harita bünyesinde danışmanlık hizmetinde genel kriter olarak vatandaşlarımızın işini en doğru ve en hızlı olarak sonuca ulaştırmayı hedefliyoruz. Son teknolojileri en verimli şekilde kullanarak yüksek doğrulukta ve hızlı çözümler üreten ekibimiz kanun ve yönetmeliklere uygun olarak projeler üretmektedir. Projeleri hayata geçirme noktasında deneyimli kadromuz ile kısa zamanda sonuca ulaşabilmekteyiz. Sektörde maksimum verimliliği sağlayarak akılcı, yeniliğe açık ve çağdaş çözümler sunarak mühendisliğin zirvesinde hizmet vermekteyiz. Küresel ölçekte akılcı ve güvenilir çözümler sunmayı, ileri teknoloji gerektiren alanlarda doğru adımlar atmayı başarıyoruz.

Hizmetlerimiz

Bizden talep edilenlere en hızlı ve kaliteli sonuçlarla geri dönüş sağlamaktayız. Kaliteli hizmetlerimiz ile müşterilerimizin bize olan inancını boşa çıkarmıyoruz.

  • Sunduğumuz hizmetlerimizde teknolojiyi yakından takip ederek son teknoloji olan ölçüm cihazlarını kullanmaktayız.
  • Gücümüzü teknolojiyle birleştirerek hatasız projeler ortaya koymaktayız.
  • Bize güvenerek emanet ettiğiniz tüm işleri en doğru şekilde kısa sürede teslim etmekteyiz.
  • Kaliteye ve güvene olan tutkumuzdan vazgeçmeyerek ahlaki değerler doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Tüm mühendislik çalışmalarının alt yapısını oluşturacak şekilde hizmet sunan Harita Mühendisliği, yeryüzünün biçimi, yapay ve doğal şekli, bunların konumları, birbirleri ile olan ilişkilerini matematik model ve ölçme yöntemlerini temel alarak belirler ve grafiksel olarak gösterir.

Misyonumuz

Sürekli kendimizi yenilediğimiz dinamik ve çalışkan yapımız proje ve danışmanlık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Müşterilerimizin bize olan inancıyla her seferinde yükselişimiz istikrarlı bir şekilde artış göstermektedir.